www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Atrakcje turystyczne ziemi horynieckiej w internecie

www.AtrakcyjneRoztocze.pl to nowy serwis internetowy prezentujący atrakcje Roztocza Południowego i ziemi horynieckiej. To pierwsze tak szerokie ujęcie tematu w internecie. Głównym elementem serwisu jest dynamiczna mapa, na której można łatwo lokalizować i przeglądać atrakcje turystyczne okolic Horyńca-Zdroju.

AtrakcyjneRoztocze.pl
AtrakcyjneRoztocze.pl

Strona podzielona jest na dwie kategorie - zabytki architektury, w skład której wchodzą cerkwie, kościoły i kapliczki, cmentarze i ruiny, schroni linii Mołotowa, krzyże przydrożne oraz atrakcje przyrodnicze, w skład której wchodzi kamienne Roztocze, rezerwaty, punkty widokowe, wzgórza, wąwozy, wodne Roztocze.

Każda z atrakcji posiada swoją kartę, na której można odnaleźć położenie obiektu (mapa), galerię zdjęć, opis, wskazówki dojazdu, itp.

Strona jest systematycznie rozbudowywana i aktualizowana.

Serwis www.AtrakcyjneRoztocze.pl został zrealizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Horynieckiej - wydawcę Gazety Horynieckiej, przy współpracy z Grupą Eksploratorów Roztocza Południowego (GERP) i dziennikiem Horyniec.NET

Przejdź do serwisu www.AtrakcyjneRoztocze.pl

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 7 komentarzy

koko uero spoko |

Jak dla mnie kolejny przykład lekkiego marnotrawienia pieniędzy z Unii. Pewnie że takie coś się przydaje i o dziwo ma jakąś promocję(bo nie zawsze taki projekt potem jest propagowany) ale ta strona o ile się nie mylę istnieje już kilka dobrych miesięcy a dalej brakuje zdjęć niektórych obiektów, opisów zarówno miejsca jak i wskazówek dojazdu, mapa z google wcale nie ułatwia dotarcia do danego miejsca a nawigacja jest co najmniej zła. Jeśli już dostaliście na to kasę to proszę zróbcie to tak jak powinno być - czasem ludzie bezinteresownie i za darmo potrafią zrobić lepszy materiał :(

kuropatwa |

jest zadatek na fajną stronę zobaczymy

Grzegorz |

Koko euro - lepsze to niż nic, wizualność jest ważna, ale jak się tak przyjrzeć, ile trzeba było tam danych wprowadzić... to głowa boli... tytaniczna robota, opis i umieszczanie na mapie jak najdokładniej.

Redakcja AR |

Dzięki AtrakcyjneRoztocze.pl można wstępnie rozeznać co się gdzie znajduje i już bez problemu trafić na miejsce przy pomocy normalnej mapy - taki jest cel.
Strona będzie aktualizowana, dodatkowe materiały są w trakcie opracowywania.

duet |

Mnie tam się podoba. Dla nieznającego atrakcji turysty to dobre kompedium wiedzy.

Arbo |

Duże strony o Roztoczu powstawały całymi latami, czego można oczekiwać od takiego noworodka? Dobrze, że jest i wnosi coś nowego. Ważne żeby strona się rozwijała, a jak widać tak właśnie jest.

Stefan |

Arbo duże strony o roztoczu świecą teraz tylko reklamami aż oczy bolą. Dobrze że stronka jest ale jak mówi koko euro coś tam - jeśli ktoś bierze za to pieniądze to powinna być kompletna już na starcie - wcale nie jest tak ciężko dokleić kilka fotek z każdego miejsca i małe info na jego temat. Wcale tych miejsca tak dużo nie ma. Według mnie strona powstała na pół gwizdka bo zbliżał się termin sprawdzenia wykorzystania powierzonych pieniędzy a teraz 1) albo wieki będzie trwało jej dokończenie, 2) admini wezmą się do roboty i szybko ją skończą czego życzę sobie, im i wszystkim którzy będą z niej korzystać. A taka mała rada - jeśli już robi się taką stronę - typowo o okolicach Horyńca to warto zainwestować nawet w mały baner który wisiałby gdzieś w Horyńcu i ją reklamował - bo to że my o niej wiemy to nic. O tej stronie powinien wiedzieć każdy odwiedzający Horyniec!

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html