www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Czas na "mocne uderzenie"

Miesiące letnie to tradycyjnie czas imprez plenerowo-koncertowych. Tegoroczne wakacje pod tym względem w naszym regionie są wyjątkowo atrakcyjne. Za nami już Dni Horyńca z koncertem Andrzeja Rybińskiego, CK Jarmark Galicyjski gdzie wystąpił zespół Bracia, koncert BAJM-u w Radymnie i Kult w Przemyślu.

Najbliższy miesiąc zapowiada się szczególnie obficie w tego typu imprezy, a najciekawsze koncerty dopiero przed nami. I tak: w najbliższą sobotę w Lubaczowie odbędzie się Roztocze Blues Rock Festiwal, na którym zagra 10 zespołów rockowych w tym legendarny, heavymetalowy zespół Turbo. Pierwsza niedziela sierpnia - Festiwal Kultur i Kresowego Jadła w Baszni Dolnej, wystąpi zespół Golec uOrkiestra. Ostatni weekend sierpnia to dni fanów mocnej muzyki rockowej - Cieszanów Rock Festiwal - trzecia edycja. Wystąpią uczestnicy i laureaci Przeglądu Młodych Zespołów oraz zespoły z czołówki polskiego rocka: Luxtorpeda, Kukiz i Piersi, T.Love, Coma, Apteka, Lao Che i inne. Luxtorpeda, kilka dni przed CRF, zagra też na imprezie pod nazwą Exodus Młodych. Jest to kolejne już katolickie spotkanie młodzieży diecezji zamojsko - lubaczowskiej, które tym razem odbędzie się w Zwierzyńcu. Terminy i szczegóły imprez w dziale Wydarzenia.

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 1 komentarzy

jola 01 |

czasy są takie,że to mocne uderzenie nic już nie znaczy i,że to tylko wielki hałas,który przeszkadza

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html