www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Dinozaury lubaczowskiej gitary – łączcie się!

Od pewnego czasu w Lubaczowie działa kolaboracja dinozaurów gitary. „Starsza młodzież” chwyciła za „wiosła” i tworzy ciekawe brzmienia.

Wiadomość o kolaboracji zamieszczamy w naszym serwisie z ponieważ Horyniec ma duże tradycje muzyczne ze szczególnym wskazaniem na gitarzystów. Stąd też udział w kolaboracji pięciu instrumentalistów z Horyńca :) Poniżej finałowe produkcje "kolaboracyjne" z ich udziałem:

Lubaczów Dino Collaboration part I

Lubaczów Dino Collaboration part II

 

„Dinozaury lubaczowskiej gitary – łączcie się!” taki tytuł nosi inicjatywa gitarzystów z powiatu lubaczowskiego. Ma postać kolaboracji, w której chętni muzycy grają gitarowe solówki do stworzonych wcześniej podkładów. Autorem podkładów jest jeden z lubaczowskich gitarzystów.

Inicjatywa powstała po to, aby pokazać i przypomnieć jak zdolnych mamy ludzi w okolicy oraz muzyka w naszym powiecie ma się całkiem dobrze. Wstęp do kolaboracji mają wszyscy chętni, którzy ukończyli 30. rok życia (choć są dwa wyjątki od tej reguły). Organizowane będą kolejne tego typu przedsięwzięcia, które nie będą skupiać się wyłącznie na gitarzystach, ale także na innych instrumentalistach. Póki co wszystko odbywa się za pośrednictwem internetu, ale głównym celem jest spotkanie w rzeczywistości – ewentualnie koncert, czy jam session. (żródło: http://www.elubaczow.com)

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html