www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Gazeta Horyniecka online! Aktualizacja

Rozpoczynamy publikację pełnych archiwalnych numerów Gazety Horynieckiej w wersji online. Obecnie udostępniamy 4 numery (17,18,19,36) , w których znajdują się publikacje związane z horynieckim parkiem - ma to związek z uroczystością otwarcia zrewitalizowanego Parku Zdrojowego. Zdecydowaliśmy się udostępnić także cyfrową wersję GH36 - a więc (na zasadzie wyjątku) z ub. roku - ponieważ jest to numer w pewnym sensie specjalny, w dużym stopniu poświęcony właśnie Parkowi Zdrojowemu.

Następnie będziemy udostępniać pozostałe numery archiwalne, począwszy od numeru 1 aż do 20 włącznie. Kolejne wydania Gazety będą udostępniane stopniowo, po kilka rocznie, jednak w odstępie nie krótszym ok. 2 lata od publikacji wersji papierowych, gdyż naszym celem jest udostępnienie numerów archiwalnych, a nie bieżących - Gazeta nie jest czasopismem wydawanym w wersji elektronicznej.

 

Gazeta Horyniecka nr 17

Gazeta Horyniecka nr 18

Gazeta Horyniecka nr 19

Gazeta Horyniecka nr 36

 

 

 

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html