www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

I Pieszy Rajd Krwiodawców

Z okazji Światowego Dnia Krwiodawcy Stowarzyszenie HDK "Ratownik" wHoryńcu-Zdroju zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w I Rajdzie Pieszym Promującym Honorowe Krwiodawstwo "Spacerkiem pozdrowie" po szlakach Roztocza Południowego. Więcej w dalszej częsci artykułu.

Będziemy pieszo przemierzać szlaki Roztocza Południowego na dwóch trasach - Krótkiej - do Kaplicy na Wodzie w Nowinach Horynieckich i z powrotem do Parku Zdrojowego w Horyńcu-Zdroju oraz Długiej - z Parku do Kaplicy na Wodzie i dalej przez lasy do Brusna, gdzie zjemy posiłek z kuchni polowej a jeśli wystarczy sił to udamy się do Podemszczyzny i z powrotem do Parku w Horyńcu-Zdroju. Kto posiada może zabrać kijki Nordic Walking - przy okazji przeszkolimy z techniki prawidłowego marszu.
Zapisy dla uczestników odbędą się od godziny 9 do 10 w dniu Rajdu w Parku Zdrojowym. O godzinie 10 ruszymy do Nowin Horynieckich, gdzie około 11 odbędzie się Msza Święta w intencji Honorowych Dawców Krwi. Potem Udamy się na dalszą wędrówkę, część uczestników uda się z powrotem Horyńca-Zdroju a reszta powędruje w stronę Brusna. Po dotarciu do kamieniołomu wzmocnimy się ciepłym posiłkiem z kuchni polowej i w miarę możliwości udamy się pieszo w stronę Horyńca-Zdroju a dla mniej wytrwałych zapewnimy powrót autobusem do Horyńca-Zdroju.
Wieczorem w amfiteatrze w Parku Zdrojowym nastąpi uroczyste  wręczenie odznaczeń Zasłużony HDK oraz podsumowanie  Rajdu. Wpisowe Rajdu to 30 zł, płatne na konto Stowarzyszenia: BS w Lubaczowie nr: 52 9101 1039 2002 2501 9984 0001, w tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko oraz nr telefonu do kontaktu lub w dniu Rajdu w biurze rejestracji w Parku Zdrojowym . Dokładny program Rajdu oraz inne informacje i dokumenty uczestników dostępne będą w dniu Rajdu u organizatora. W cenie wliczone są: medale okolicznościowe dla uczestników, koszulka Rajdu, suchy prowiant na drogę, ciepłe danie z kuchni polowej na trasie Rajdu, woda do picia, ubezpieczenie NW uczestników, pot i odciski oraz dobra zabawa. Na zakończenie spotkamy się w Parku Zdrojowym, podsumujemy Rajd oraz wręczymy odznaczenia Honorowym Krwiodawcom. Liczba uczestników jest ograniczona i możemy zapewnić 70 miejsc dla rajdowiczów. Decyduje kolejność zgłoszeń. W niedzielę 9 lipca zapraszamy na akcję zbiórki krwi, która dobędzie się w GOK'u w Horyńcu-Zdroju w godzinach od 9 do 12. Serdecznie zapraszamy.
Kontakt w sprawie Rajdu oraz zapisy:
tel.: 690131317
email: shdk.ratownik@gmail.com
Prezes SHDK "Ratownik"
Janusz Rawski

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html