www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

10 rocznica powstania serwisu www.horyniec.net

Mija właśnie 10. rok działalności redakcji naszego serwisu w Internecie. Idealna okazja do krótkiego podsumowania i zaprezentowania nowej formuły witryny. Początki były skromne - informacyjna strona o Roztoczu Wschodnim. Jednak już po dwóch kolejnych latach powstał pierwszy serwis Horyńca-Zdroju pod domeną www.horyniec.net Przez ten czas serwis odwiedziło blisko 1 milion Internautów.

www.horyniec.net

Obecnie liczba wizyt przekracza 200 unikalnych użytkowników na dobę (ok. 600 odsłon). Równocześnie z pierwszym serwisem powstało horynieckie forum dyskusyjne (www.forum.horyniec.net).

Z dniem dzisiejszym oddajemy do użytku zupełnie nową witrynę.
Jedną z nowości jest możliwość komentowania wszystkich wiadomości oraz wybranych stron bezpośrednio pod artykułem.

Nowy serwis to też nowe możliwości promocji swojej strony lub działalności. Od dnia dzisiejszego wprowadzamy możliwość odpłatnego umieszczania reklam na stronach serwisu oraz tworzenie stron, ich aktualizacje i utrzymanie w domenie horyniec.net.
W związku z tym wkrótce przedstawimy pełną ofertę w tym zakresie. Do tego czasu prosimy o kontakt z redakcją przy pomocy formularza.

Poprzednia wersja serwisu będzie funkcjonować w sieci do końca lipca 2010r. pod adresem http://www.old.horyniec.net

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html