www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

III edycja Maratonów Rowerowych Kellys Cyklokarpaty

Już w najbliższą sobotę Horyniec-Zdrój zamieni się w raj dla wszystkich zapalonych rowerzystów. Ta mała, uzdrowiskowa miejscowość, która jest całkowicie nowym punktem na mapie Kellys Cyklokarpaty gościć będzie jeden z większych maratonów rowerowych w Polsce. Setki niesamowitego sprzętu, uśmiechnięci kolarze, rodzinna atmosfera i świetna zabawa. To wszystko czekać będzie na miejscu.

Maraton w Horyńcu-Zdroju będzie najłatwiejszym wyścigiem, jaki można wybrać spośród całego kalendarza Kellys Cyklokarpaty. Co więcej, w wyścigu może wziąć udział każdy! Są to trasy, które wymagają minimalnych umiejętności technicznych. Do wyboru są trzy dystanse: Hobby (33 km), który jest dystansem przeznaczonym dla początkujących. Mega (53 km), który będzie szybkim wyścigiem oraz Giga (82 km), na którym przewyższenie będzie wynosić 1232 m.

Jak zwykle na Kellys Cyklokarpatach - organizatorzy zapraszają uczestników wraz z całymi rodzinami. Na miejscu każdy znajdzie coś dla siebie. Zaraz po starcie, o godzinie 12, przewidziane są bezpłatne wyścigi dziecięce JUNIOR XC RACE, które będą odbywać się w centrum miasteczka zawodów i na które można zapisać się przez internet https://system.timedo.pl/panelCK/pl/ lub w Biurze Zawodów w dniu imprezy.

 Organizatorzy oferują również wszystkim startującym możliwość wypożyczenia na wyścig lub przetestowania rowerów marki Kellys, z nowej kolekcji 2017. Po maratonie, uczestnicy będą mogli umyć swój sprzęt korzystając z kosmetyków rowerowych marki Fenwicks. Na każdego czekać będzie również posiłek regeneracyjny. Tradycyjne, horynieckie pierogi, w dwóch wersjach smakowych, które specjalnie dla uczestników zostaną przygotowane przez gospodynie z całej gminy.

 Poza zawodami sportowymi, na miejscu będzie można odwiedzić piękny, duży i odnowiony park horyniecki wraz z placami zabaw i spędzić czas z rodziną na świeżym powietrzu, odpoczywając po intensywny wysiłku.

 Zapraszamy wszystkich do udziału we wspólnej zabawie w rodzinnej atmosferze, wśród rowerzystów z całego kraju!

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html