www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Komunalizacja Uzdrowiska - nie wpłynął wniosek

Z odpowiedzi udzielonej przez Ministerstwo Skarbu Państwa na interpelację Pana posła Stanisława Ożoga w sprawie przyszłości Uzdrowiska Horyniec wynika, że do dnia 11.03.2013r. do Ministerstwa nie wpłynąl wniosek w sprawie nieodpłatnego przekazania udziałów Uzdrowiska Horyniec Sp. z o.o. na rzecz samorządu województwa podkarpackiego.

Od dnia 1.02.2013r. zdecydowano o prowadzeniu negocjacji równoległych przy prywatyzacji Spółki przy udziale dwóch podmiotów:

1. Eskulap G. Czarnecki Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Rachanie,

2. Specjalistyczny Gabinetu Reumatologiczny Lekarz medycyny Beata Bogusz-Dukacz z siedzibą w Horyńcu Zdroju i Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe DUKAT Witold Dukacz z siedzibą w Lubaczowie,

zmierzające do wynegocjowania satysfakcjonujących warunków sprzedaży udziałów spółki.

W przypadku niewynegocjonowania akceptowalnych warunków sprzedaży udziałów Spółki i zamknięcia procesu prywatyzacji Spółki bez rozstrzygnięcia, Ministerstwo przeprowadzi analizę możliwości komunalizacji Uzdrowiska.

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html