www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Likwidacja Urzędu Pocztowego?

W dniu 11.05.2011r. TVP Rzeszów wyemitowała program z cyklu "Pytania do....." poświęcony w całości planom likwidacji placówki Poczty Polskiej w Horyńcu-Zdroju. Rada Gminy Horyniec-Zdrój oraz Rada Powiatu Lubaczowskiego i Rada Miasta w Lubaczowie kilka tygodni wcześniej wystąpiły z petycją do Zarządu Poczty Polskiej i Ministra infrastruktury w obronie placówki.

W audycji emitowanej "na żywo" wystąpił m.in. Starosta Lubaczowski-Józef Michalik, Danuta Serafin - Radna gminy Horyniec-Zdrój oraz przedstawiciele mieszkańców Horyńca. Na pytanie prowadzącej program "czy jest zagrożony byt Urzędu Pocztowego w Horyńcu-Zdroju?" rzecznik Poczty Polskiej S.A. Zbigniew Baranowski telefonicznie zapewnił że: "nigdy w żadnych planach placówka ta, jak z moich informacji wynika nie była planowana do żadnego przekształcenia, nie było mowy o jakichkolwiek zmianach w związku z placówką w Horyńcu".

Program dostępny w całości pod adresem: Plany likwidacji Urzedu Pocztowego w Horyńcu-Zdroju

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html