www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Muzyczne wydarzenie roku - koncert Turnau/Zabłocki Sp. z o.o.

Tegoroczny kalendarz imprez kulturalnych w Horyńcu-Zdroju obfituje w różnorodne ciekawe wydarzenia i spektakle. W sierpniu niespodziewanie pojawił się kalendarzu Teatralny Zdrój, który codziennie pozytywnie zaskakuje. Jutro w ramach Teatralny Zdrój (tj. w piątek 18.08. o godz. 20:00) koncert Grzegorz Turnau z udzialem Michała Zabłockiego!!!!! Zapowiada się HORYNIECKIE MUZYCZNE WYDARZENIE ROKU!!!

„Turnau/Zabłocki spółka zoo” to wersja znanego już w całej Polsce koncertu „Wieczór sowich piosenek”. Wersja z akcentem na efekty pracy spółki autorskiej Turnau/Zabłocki. Poza tym istotnym szczegółem, propozycja to dwoista (a nawet troista). Po pierwsze - spotkanie sceniczne trzech muzyków, z których dwóch nie umie grać na gitarze, dwóch na fortepianie, a pozostałych dwóch na saksofonie. Po drugie - wieczór składa się z piosenek "sowich" (co sugeruje mądrość, ale i drapieżność), a więc nie tylko "swoich" (zamiana dwóch liter otwiera pole do wielu cytatów). W programie są więc utwory z tekstami w co najmniej dwóch językach, niektóre trzy razy bardziej znane od innych (a o dziwo czasami nawet takie, do których tekstów wcale nie napisał Michał Zabłocki). Po trzecie - panowie dwoją się (a nawet troją), by zatuszować brak innych instrumentów. Na widowni mile widziane są pary (wiele wątków erotycznych), zaś widzowie indywidualni mogą czuć się potrójnie zaproszeni.

Informacje o artyście:

Grzegorz Turnau - Strona oficjalnahttp://www.grzegorzturnau.pl/ Wikipedia

Michała Zabłockiego - Wikipedia

Jacka Królika - Wikipedia

 

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html