www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

OFERTA DLA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH I WYŻSZYCH

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. M. J. Piłsudskiego w Horyńcu – Zdroju, jako Administrator Hali Sportowej i Kompleksu ORLIK, zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół wyższych, nie zrzeszoną w LKS ZDRÓJ, na zajęcie sportowe w Hali Sportowej w Horyńcu – Zdroju, prowadzone od listopada w każdą sobotę przez animatorów ORLIKA.

 

Uczestnicy zajęć muszą posiadać przy sobie aktualną legitymację szkolną lub studencką, strój sportowy, w tym obuwie sportowe z białym spodem. Uczestników zajęć obowiązuje Regulamin Hali Sportowej dostępny u Animatorów oraz na stronie http://www.sp.horyniec-zdroj.pl/ w zakładce DOKUMENTY SZKOŁY / REGULAMINY oraz bezwzględne podporządkowywanie się poleceniom Animatorów.

Czas zajęć:

14.00 – 14.30 – schodzenie się i przygotowywanie się do zajęć

14.30 – 16.30 – zajęcia sportowe (np. gra w piłkę nożną)

16.30 – 17.00 – odpoczynek, przebieranie się po zajęciach.

Zainteresowanych prosimy o przestrzeganie ustalonych zasad i godzin (osoby pod wplywem alkoholu, bez ważnej legitymacji, stosownego obuwia i spóźnione nie będą mogły wejść do hali).

Informuję również, że w całym kompleksie sportowym obowiązuje zakaz palenia

Dorota Rachwalik - dyrektor szkoły

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html