www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Praca w Werchracie

Gospodarstwo Ogrodnicze w Werchracie to własność Ewy i Janusza Żak z Janowa Lubelskiego. Firma specjalizuje się w uprawie owoców miękkich. Obecnie uprawy gruntowe truskawek deserowych zajmują 40 ha, uprawy truskawek w tunelach foliowych - 1 ha, zaś docelowo mają zajmować 10 ha. Uprawa malin to obecnie 25 ha (docelowo 50 ha), zaś borówka amerykańska zajmuje 60 ha upraw.

Przedsiębiorstwo oferuje pracę przy pielęgnacji i zbiorze owoców - zarówno w systemie akordowym, jak też "na godziny". W firmie można znaleźć zatrudnienie od wczesnej wiosny, do czasu intensywnych opadów śniegu, Jednak największe zapotrzebowanie na prace jest w sezonie, tzn. od maja do września. W firmie bardzo ceni się pracowników  - i tych z okolic bliższych, jak i dalszych - najlepszym oferując pracę na stałe. W następnym sezonie firma będzie dysponowała większą liczbą miejsc noclegowych - dla ok.100 osób (obecnie - dla 50 osób). Jeżeli będzie duże zainteresowanie zatrudnieniem - zorganizowane zostanie pole namiotowe.

 

Gospodarstwo Ogrodnicze Ewa i Janusz Żak
ul. Osiedle 18, Werchrata
37-620 Horyniec Zdrój

Email: biuro@gozak.pl
http://gozak.pl

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 7 komentarzy

Bezrobotny |

A ile płacą jeśli można wiedzieć?

Pracodawca |

W takich kwestiach radziłbym skontaktować się osobiście z Gospodarstwem - jest podana strona, a na niej namiary.

kobieta |

tak jak mowia oboz pracy i tyle :D smieszny kierownik gdzie nie pojdzie to go wysmieja:D

ja |

Jedz sobie za granice to zobaczysz prawdziwy oboz pracy. Temu zle co mu sie robic niechce. Wszedzie bedzie mu zle.

pracownik |

Nie polecam nikomu ! Praca po 12 h w polu za marne grosze. Kierownik cwany, bez szacunku dla ludzi. Jak źle się czujesz to nikogo to nie interesuje bo oni mają zamówienie na kilkaset ton i musisz robić.

Były pracownik |

"ja" strasznie niemądre słowa jak na osobę, która zapewne nie miała styczności z pracą w podanym gospodarstwie. Sama na własnej skórze dowiedziałam się jak wygląda tamtejszy obóz pracy. Kierownictwo jest jak banda gestapowców, szkoda jeszcze, że w ręku nie trzymają biczy. Jedyne co możecie "zyskać" na pracy tam, to wycieńczenie organizmu. Szczerze odradzam. Najbardziej szkoda mi starszych kobiet, które w obawie przed tym, że nie mają co włożyć do garka dają się tak maltretować przez 12 godzin dziennie, za miskę zupy i za 35 złotych. KPINA I ŻENADA, ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

Anonim |

Obóz pracy i zagłady. Kierownik bez szacunku dla innych ludzi. Gospodarstwo wykorzystuje ludzi oraz nimi pomiata, Praca od 6:00 po 12 godzin dziennie a nawet do bardzo późnych por wieczornych za parę groszy.

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html