www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Praktyki studenckie w gminach Horyniec–Zdrój i Lubaczów

Od 23 do 30 lipca 2012 roku, Katedra Socjologii Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (wspa.pl) we współpracy z gminami Lubaczów i Horyniec-Zdrój, przy wsparciu ze środków Województwa Podkarpackiego, prowadzić będzie terenowe badania socjologiczne wśród mieszkańców wymienionych gmin oraz kuracjuszy horynieckich sanatoriów.

Wyniki posłużą m.in. do opracowania strategii rozwoju obydwu gmin. Badania będą realizowane w ramach praktyk wakacyjnych, w których uczestniczyć będą studenci socjologii WSPA, a także opiekunowie z ramienia Uczelni.
Inicjatorem praktyk jest Fundacja im. Zygmunta i Jana Karłowskich oraz Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych Gminy Lubaczów, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Ziemi Horynieckiej. Publikacja raportu z badań przewidziana jest na październik 2012 roku.
Patronat medialny obejmą: Dziennik Horyniec.NET, elubaczow.com oraz TV Lubaczów.

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 1 komentarzy

jolaj |

i jedną z form zabaw współczesnego świata są badania ankietowe ,taki test na inteligencję dla plebsu miast i wsi a potem elity mówią plebsowi,że wyniki badań nic nie znaczą i,że my elity wiemy lepiej jak ma być

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html