www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Promocja klastra „Uzdrowiska – Perły Polski Wschodniej”

Rusza kolejna (druga) runda sześciu seminariów promocyjno – informacyjnych realizowana w ramach projektu Innowacyjny Klaster Zdrowie i Turystyka „Uzdrowiska - Perły Polski Wschodniej”. Działania klastra są wspierane przez Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej. W chwili obecnej klaster skupia 23 podmioty z województw podkarpackiego i świętokrzyskiego - w tym z Horyńca-Zdroju.

Klaster Uzdrowiska - Perły Polski Wschodniej

Zaplanowane na listopad bieżącego roku spotkania w gminach uzdrowiskowych mają na celu upowszechnianie idei klasteringu w obszarze szeroko pojętej działalności związanej z lecznictwem i turystyką. Stwarzają doskonałą okazje do zapoznania się z zasadami funkcjonowania klastra, obszarami współpracy podmiotów wewnątrz klastra, oraz korzyściami wynikającymi z przynależności do niego. Seminaria zostaną przeprowadzone w podmiotach nie będących jeszcze członkami klastra.

W drugiej części spotkania odbędą się zajęcia warsztatowe służące określeniu  celów strategicznych w ramach wyodrębnionych obszarów rozwoju strategicznego. W trakcie spotkania zostanie przeprowadzona „burza mózgów” przy wykorzystaniu tablic moderacyjnych.   Uczestnicy warsztatu  określą  jakie cele powinny zostać  zrealizowane przez klaster w wyznaczonej perspektywie strategicznej.

Daty i miejsca odbywania seminariów:

8 listopad 2010 - Sanatorium Uzdrowiskowe -„Dedal” - Polańczyk

9  listopad 2010 - Galeria Glorietta – Iwonicz - Zdrój

15  listopad 2010 - Sanatorium Uzdrowiskowe ”Bajka” -  Horyniec -Zdrój

16  listopad 2010 - Zielony Domek Rymanów-Zdrój

19  listopad 2010[ - Sanatorium „Świt” - Solec Zdrój

23 listopad 2010 - Hotel Gromada Busko -Zdrój

Strona internetowa klastra.

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html