www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Powiat Lubaczowski zamierza nabyć „Uzdrowisko Horyniec” Sp. z o.o.

W dniu 12 lipca 2012 r. Minister Skarbu Państwa ogłosił ponownie zaproszenie do negocjacji w sprawie nabycia udziałów spółki „Uzdrowisko Horyniec” Sp. z o.o., stanowiących 89,26% jej kapitału zakładowego. Poprzednie negocjacje zakończono w maju br. bez rozstrzygnięcia. 

Uzdrowisko Horyniec sp. z o.o. - Dom Zdrojowy

Termin składania pisemnych odpowiedzi na zaproszenie do negocjacji upływa w dniu 10 sierpnia 2012 r. o godzinie 14:00. Wyniki negocjacji będą znane do 31 sierpnia 2012 r.

Zakupem Spółki zainteresowane jest Starostwo Powiatowe w Lubaczowie. Rada Powiatu na posiedzeniu w dniu 28.06.2012r. podjęła uchwałę w sprawie wyrażenia zgody na nieodpłatne nabycie wszystkich udziałów jednoosobowej Spółki Skarbu Państwa "Uzdrowisko Horyniec" Sp. z o.o. , celem realizacji zadań własnych Powiatu Lubaczowskiego w zakresie promocji i ochrony zdrowia. Zarząd Powiatu w Lubaczowie odpowiedzialny będzie za zawarcie umowy cywilnoprawnej w zakresie nieodpłatnego nabycia wszystkich udziałów Spółki.

 

Treść komunikatu o prywatyzacji: Komunikaty prywatyzacyjne na stronach MSP

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 5 komentarzy

NIE |

najczarniejszy scenariusz-mam nadzieję że do tego nie dojdzie!!!

JÓZEF |

Byłem tu w 2011r. Z różnych sanatorium w których byłem [od gór aż po morze] najlepiej przygotowana baza zabiegowa [dla tych którzy się leczą].Polecam.

Stefan |

Jeśli Uzdrowisko przejdzie w ręce powiatu to będzie największa katastrofa dla Horyńca. Wycyckają nas do końca, pracę dostaną tylko Ci z polecenia władz czyli kolesiostwo jeszcze większe niż jest obecnie w Lubaczowie. Kogo starosta nie poklepie po plecach ten nie ma prawa bytu na wysokim stołku. A żeby zatkać komuś japę bo za dużo gada też jakaś posadka się znajdzie dla opozycji - i takim sposobem psl króluje w powiecie już dłuuuugie lata...

januszB |

A urząd gminy w Horyńcu to co? Znowu śpią czekając nie wiadomo na co? Starosta myśli o tym, popchnął rade powiatową aby zadziałali w tym kierunku i mają realną szansę kupić firmę na naszym terenie. Będą wytrzepywać z nas kasiorkę i ustawiać swoich na stołkach. A czy coś w temacie działał horyniecki wójt?

Stefan |

A wójt? Wójt dostał podwyżkę więc czemu ma się martwić Uzdrowiskiem?

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html