www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Radruskie spotkania z Janem III Sobieskim

W najbliższą niedzielę 7 lipca w Radrużu na placu przy cerkwii św Paraskiewy odbędzie się szereg imprez związanych z uczestnictwem gminy Horyniec-Zdrój w programie "Szlak Jana III Sobieskiego parasolowym produktem rozwoju regionalnego Polski Wschodniej”

Projekt ma charakter Projektu Partnerskiego, polegającego na nawiązaniu sieci współpracy pomiędzy podmiotami uczestniczącymi w przedsięwzięciu. Zakres działania obejmuje regiony Polski Wschodniej, a konkretnie województwa: Lubelskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie.

Funkcję Lidera Projektu pełni Gmina Spiczyn, natomiast Partnerem projektu są :Gmina Cieszanów i Horyniec Zdrój w powiecie lubaczowskim, Gmina Zagnańsk i Regionalne Centrum Naukowo –Technologiczne w Kielcach z powiatu kieleckiego i Gmina Wólka powiat lubelski. Gmina Wólka pełni jednocześnie funkcję Wicelidera.

Misją całego przedsięwzięcia jest przyczynianie się do zbudowania stałej platformy współpracy pomiędzy regionami Polski Wschodniej poprzez ukierunkowanie rozwoju społeczno-gospodarczego ponadregionalnego Szlaku Jana III Sobieskiego na prowadzenie działań innowacyjnych opartych o potencjały endogenne i paradygmat zrównoważonego rozwoju, z wykorzystaniem posiadanych i wypracowanych narzędzi rozwojowych, tj. systemu certyfikacji(markowania), obsługi turysty, obsługi inwestora i współpracy.

Więcej na stronie: szlaksobieskiego.net

Dla chętnych zorganizowany został bezpłatny dowóz na imprezę do Radruża w dniu 7.07.2013r

Odjazdy z przystanku przy sklepie NIWEX:
godz. 1345 oraz 1700

Powrót z Radruża:
godz. 1645 oraz 2100

Szczegółowy program imprezy:

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html