www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Robert Serkis zdecydowaną przewagą wygrywa wybory na urząd Wójta Gminy Horyniec-Zdrój

Robert Serkis został wybrany na nowego Wójta Gminy Horyniec-Zdrój. Wygrał w II turze wyborów z kontrkandydatem Ryszardem Urbanem (dotychczasowym wójtem dwóch kadencji). Na Roberta Serkisa oddano 1508 głosów (74.80%), zaś na Ryszarda Urbana 508 głosów (25.20%). Łącznie w całej gminie oddano 2016 ważnych głosów.

Frekwencja wyborcza w gminie wyniosła 48,25%.

Źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/wyniki/gminy/view/180903

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 5 komentarzy

Grzegorz |

Tutaj też to napiszę:

NOKAUT

łech |

wyhaczenie tej ostatniej biednej ćwiarteczki(% głosów ;) ) to dla wójta dar niebios

Grzegorz |

Tylko 17 wyborców (491 w I turze i teraz 508) uwierzyło w to, że cały Horyniec przejmą Karłowscy jak on przegra, że jak wygra Serkis, to jakieś dziwne struktury powrócą i ... zmielą Horyniec pewnie, że zostaną podniesione wszystkie podatki, że stanie budowa parku, że nie będzie kanalizacji w Werchracie i że ... nie będzie drogi do Nowin, mimo iż wójt już załatwił na nią zewnętrzne środki... zaraz zaraz, jeszcze przed wyborami ta droga padła :D takie to załatwianie i straszenie, warte 17 głosów. Trzeba napisać do Kazika, by napisał piosenkę "17 głosów"

obs |

I czy warto było byłemu wójtowi tracić twarz w takiej kampanii? Zyskałby naprawdę duuużo, gdyby odszedł po pierwszej turze. W dodatku pociągnął za sobą Cencorę z PiS czego pewnie "struktury" mu nie zapomną. Ale mniejsza o przeszłośc. Mamy nowego wójta i z tego się cieszmy

Grzegorz |

Nowa rzeczywistość, trochę szara, jak zawsze, ale z innymi odcieniami. Przynajmniej "w powiecie" nie będą się z Horyńca nabijać.

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html