www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Rozwój szlaku Jana III Sobieskiego - ankieta

W ramach projektu pn. „Szlak Jana III Sobieskiego parasolowym produktem rozwoju regionalnego Polski Wschodniej”, współfinansowanego przez Program Operacyjny „Rozwój Polski Wschodniej” powstaje dokument pt. „Strategia Rozwoju Szlaku JIIIS w województwie lubelskim, podkarpackim, świętokrzyskim w oparciu o punkty węzłowe”.

Przedsięwzięcie jest o tyle niezwykłe, że uczestniczy w nim sześć gmin leżących na terenie trzech różnych województw: lubelskim (Gmina Spiczyn i Gmina Wólka), podkarpackim (Gmina Cieszanów i Gmina Horyniec Zdrój) oraz świętokrzyskim (Gmina Chęciny i Gmina Zagnańsk).

Obecnie trwają prace nad wspomnianą wyżej „Strategią Rozwoju Szlaku JIIIS”. Jej najważniejszymi celem jest podniesienie jakości życia oraz rozwój społeczny i gospodarczy (w szczególności poprzez rozwój turystyki). Ważny jest również wymiar edukacyjny.

Aby „Strategia…” wykonana była w sposób rzetelny, ambitny, a jednocześnie realny w realizacji, potrzebujemy Państwa opinii na temat mocnych i słabych stron, a także szans i zagrożeń regionu wynikających z budowy i rozwoju Szlaku Jana III Sobieskiego.

Bardzo prosimy o wypełnienie ankiety, która pomoże uczynić dokument solidną podstawą do dalszych działań.

Zespół opracowujący strategię Szlaku Jana III Sobieskiego
Ankieta dostępna jest tutaj:
http://cyfrowademokracja.pl/index.php/konsultacje-spoleczne/badanie-zwiazane-z-rozwojem-
szlaku-jana-iii-sobieskiego

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 3 komentarzy

Arb |

Jakiś błąd w linku albo strony z ankietą po prostu nie ma

Redakcja |

Błąd. Już poprawiony.

drobny pijaczek |

społeczność drobnych pijaczków zapoznała się z dwoma ankietami i doszła do wniosku ,że ich przydatność dla opracowywania czegokolwiek jest przeduża i mamy wielki szacun dla grupy jajogłowych opracowujących takie ankiety i tylko,żeby tam coś wpisać trzeba płyny ustrojowe organizmu uzupełnić do pełna i zobaczyć dno stakana i nie zakuszać

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html