www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Spotkanie konsultacyjne w sprawie lokalnej strategii rozwoju

W dniu 28.08.2015 o godz. 9.00 w Gminnym Ośrodek Kultury w Horyńcu- Zdroju odbędzie się spotkanie konstultacyjne dotyczące nowotworzonej lokalnej strategii rozwoju dla Lokalnej Grupy Działania „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej”

Organizatorzy zapraszają mieszkańców gminy do wspólnego opracowania głównych założeń do tego dokumentu. Każdy głos ze strony mieszkańców jest niezwykle istotny i ma realny wpływ na kierunki i cele działań w nowym, kolejnym okresie programowania. LGD liczy na zaangażowanie i pomoc przy tworzeniu strategii, tak aby była ona opracowana na miarę potrzeb i oczekiwań mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Rozwój Ziemi Lubaczowskiej”. Można przedstawiać pomysły, potrzeby i oczekiwania na temat obszarów wymagających wsparcia  oraz przedsięwzięć, które mogą zostać dofinansowane w nowym okresie programowania.

Szczegóły: 

http://www.horyniec-zdroj.pl/aktualnosci/artykul/zaproszenie-na-spotkanie--lokalnej-grupy-dzialania-rozwoj-ziemi-lubaczowskiej

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 6 komentarzy

Grzegorz |

Ale dlaczego o 9 rano? Kto ma na to przyjść, emeryci, renciści, bezrobotni i urzędnicy? Jaki oni ustalą... kierunek rozwoju... pora dnia całkowicie chybiona.

Zgoda |

Zgadzam się z przedmówcą. Niestety kierunki rozwoju Horyńca będą ustalać emeryci :(

bee |

I słusznie! Bo przyszłością Horynca są emeryci! Młodzi niedługo wszyscy wyjadą.

Fredek |

No dobra, ale co będą rozwijać emeryci oprócz papieru toaletowego?

ola |

Zawsze można pojechać na spotkanie w innej gminie
http://www.lgd-rzl.pl/uploads/images/PLAKAT%20SPOTKANIE_LGD2.jpg

Wiedzmin |

Niech zgadnę, kolektory słoneczne na każdym dachu, odwierty do pomp termalnych, gazyfikacja horynca,zwiększenie ilości atrakcji dla turystów, położenie większego nacisku na informowanie mieszkańców o możliwościach rozwojowych w horyncu, uzyskanie pieniędzy na rozwój obszaru usdrowiska w zamian za to iż nie wolno tu prowadzić działalności ogólnie szkodliwej dla środowiska, uświadomienie urzednikom iż oni są dla ludzi a nie ludzie dla nich,.... a nie to nie ta bajka, strategia robienia duzego zamieszania że coś się robi wystarczy.

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html