www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Spotkanie z Wójtem i Przewodniczącym Rady Gminy - relacja

Piątkowe spotkanie młodzieży z Robertem Serkisem, Wójtem Gminy i Grzegorzem Woźnym przewodniczącym Rady Gminy odbyło się w bardzo konstruktywnej atmosferze. Uczestniczyła w nim młodzież reprezentująca różne grupy wiekowe: od szkoły podstawowej poprzez liceum, studentów i młodzież pracującą lub poszukującą pracy. Na spotkanie przybyli również radni: Andrzej Nesterak, Tadeusz Dziechciarz i Krzysztof Woźny.

W dyskusji omawiano konkretne problemy nurtujące młodzież. Niektóre z nich, jak np. sprawę boiska do piłki plażowej można rozwiązać „od ręki”, inne wymagają poważnych konsultacji społecznych oraz działań planistycznych i inwestycyjnych (np. poszerzenie zalewu). Tematem wiodącym w dyskusji stał się horyniecki park i jego zagospodarowanie - jako centrum spotkań, cyklicznych imprez z udziałem i dla młodzieży. Padły deklaracje wsparcia ze strony Wójta i radnych dla zgłaszanych propozycji. W najbliższym czasie będzie udostępniona forma komunikacji internetowej, dzięki której młodzież będzie mogła zgłaszać nurtujące ją problemy i propozycje rozwiązań. Wójt Gminy zapowiedział, że po wakacjach spotkanie z młodzieżą będzie miało swoją kontynuację.

żródło: Gazeta Horyniecka - Facebook

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 0 komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html