www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Uwaga na nowe oznakowanie

Od kilku dni na jednym z głównych skrzyżowań w Horyńcu-Zdroju obowiązuje nowe oznakowanie. Poziome i pionowe znaki drogowe pojawiły się na krzyżówce w kierunku Nowin Horynieckich.

Schemat skrzyżowania

Nowe linie zostały wymalowane wokół tzw. „horynieckiego ronda”. Pojawiły się również dwa nowe znaki pionowe - nakazu.

Obecnie, aby skręcić w kierunku Nowin jadąc od strony Lubaczowa należy uczynić to objeżdżając klomb z prawej strony. Podobnie należy jechać kierując się z Nowin do centrum Horyńca. O powyższym informują znaki nakazu jazdy z prawej strony oraz oznakowanie poziome.

Skrzyżowanie wprowadza możliwość nawrócenia pojazdu jadącego z każdego kierunku.

Powyżej schemat "nowego" skrzyżowania.

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 3 komentarzy

Stefan |

Takie to nowe jak moje rozklejające się buty :) Już prawie rok albo i lepiej nastąpiła zmiana organizacji ruchu na tym skrzyżowaniu. Tylko że zeszłoroczne pasy szybko się starły bo i tak każdy jechał 'po staremu' czyli - "uda się albo się nie uda". Co nie zmienia faktu że dobre oznakowanie jest tam bardzo potrzebne aby nauczyć 'naszych' prawidłowej jazdy.

MoSzczaNica |

Znaki są nowe. ccodziennie tędy chodzę to też inne pasy były.
Widać stare malowanie na zdjeciach.

jolaj |

oznakowanie dróg horynieckich wciąż się rozwija i to wszystko z myślą o kuracjuszach i gościach,którzy wciąż niepewni każdego kroku ciągle pytają

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html