www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

W nagrodę do Brukseli!

Stało się! Marek Rawski z Horyńca-Zdroju, student rzeszowskiej WSIiZ, wygrał finałowy etap konkursu ''Grupa EPL rozmawia ze studentami: Moja UE w 2020 roku". Swoją pracą daleko w tyle zostawił takie potęgi uczelniane jak warszawska SGH, UW, lubelski UMCS, czy krakowski UJ. Z wynikami głosowania oraz pracą Marka i Jego konkurentów można zapoznać się na Facebook'u.

Marek Rawski
1

Zwycięzca odbędzie płatny miesięczny staż w sekretariacie Grupy Europejskiej Partii Ludowej w Brukseli i spędzi jeden dzień z prof. Jerzym Buzkiem w Europejskim Parlamencie.

Serdecznie gratulujemy Markowi, życząc dalszych sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.

Kilka słów o sylwetce zwycięzcy (za www.wsiz.rzeszow.pl):
"Marek Rawski, student z Horyńca-Zdroju jest trzykrotnym stypendystą Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i jednym z 16 finalistów konkursu Primus Inter Pares. Otrzymał nagrodę swojej Uczelni „Student Roku”. Jest przedstawicielem regionalnego oddziału Międzynarodowej Organizacji ds. Współpracy i Rozwoju. Student WSIiZ brał udział w międzynarodowym projekcie na temat lobbingu w Unii Europejskiej. Odbył staż zawodowy w firmie BOS w Wiedniu, spędził 3 semestry na Stypendium Zagranicznym, uczestniczył w seminarium ”Ukraina, między Wschodem a Zachodem”. Jest członkiem 4 kół naukowych. Jest także autorem wielu publikacji i referatów naukowych."

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html