www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Wirtualne spacery po uzdrowisku i gminie Horyniec-Zdrój

Wirtualne wędrówki po Horyńcu i okolicy to jeden z pierwszych pomysłów redakcji Horyniec.NET zrealizowany jeszcze w 2002 roku. Obecnie w ramach projektu wspólnych działań promocyjnych Horyńca-Zdroju i Tomaszowa Lubelskiego powstała nowa witryna z wirtualnymi spacerami po naszym zdroju.

Wirtualne spacery

Na stronie http://www.tomaszowlubelski.vtour.pl możemy zobaczyć i przejść się wokół kilkunastu obiektów i miejsc w Horyńcu-Zdroju. Na mapie odnajdziemy również spacery z Radruża i Nowin Horynieckich, a także Tomaszowa Lubelskiego.

Miasto Tomaszów Lubelski, jako wnioskodawca do PO RPW, w partnerstwie z Gminą Horyniec-Zdrój realizuje projekt pn. 'Wspólne działania promocyjne miast Tomaszów Lubelski i Horyniec-Zdrój szansą na dynamiczny rozwój gospodarczy Roztocza Środkowego i Wschodniego'. Projekt ten ma na celu wzrost popularności turystycznej i gospodarczej oraz identyfikowalności regionu Tomaszowa Lubelskiego i Horyńca-Zdroju.

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: komentarzy

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html