www.horyniec.net > Wiadomości > Wiadomość

Zmiany w rozkładzie PKP - sprawdź swój pociąg

Od niedzieli, 9 grudnia 2012 r. na kolei obowiązuje nowy rozkład jazdy. Dla Horyńca-Zdroju przynosi on zmiany kosmetyczne, choć jest też jedna ciekawostka w wakacyjnym rozkładzie na 2013 r. Do Horyńca-Zdroju, tak jak dotychczas, będą kursować 4 pary autobusów szynowych - w dni powszednie. Weekendy również nie przynoszą zmian – pozostaną 3 pary pociągów.

Stacja kolejowa w Horyńcu-Zdroju

Warto przed podróżą sprawdzić nowy rozkład i upewnić się co do dokładnej godziny odjazdu pociągu. W tym zakresie nastąpiły zmiany kosmetyczne.
Poniżej przedstawiamy szczegółową tablicę odjazdów i przyjazdów wg nowego rozkładu na cały sezon.

Na dzień dzisiejszy, pierwszym pociągiem odjedziemy z Horyńca-Zdroju w kierunku Jarosławia już o 04:57, następnie 09:34, 13:09 i o 17:05 do Rzeszowa. W weekendy nie kursuje pociąg o 09:34.

Jest nowość!
Bezpośrednie połączenie Horyńca-Zdroju z Łukowem (przez Zamość, Lublin, Ryki), miejscowością na granicy województw lubelskiego i mazowieckiego. Połączenie ma być jednak dostępne tylko w długi majowy weekend oraz wakacje. Problemem dla osób chcących wybrać się na wycieczkę do Łukowa może być powrót - brak bezpośredniego połączenia. Wkrótce zobaczymy, czy to tylko fantazja kolejarzy i czy noworoczne korekty rozkładu przyniosą coś zupełnie nowego.

Wyszukiwarka połączeń - na stronach PKP

 

Tabela odjazdów i przyjazdów:

Odjazdy:                                                                             Przyjazdy:

Poinformuj znajomych:

Dyskusje: 4 komentarzy

max |

Po 9 grudnia mają korygować. Wtedy też zapewne wyleci ten dziwny kurs :)

Jola |

od maja do września,aż sześć dodatkowych kursów i to widocznie w zeszłym roku wyniki były dobre i turyści dopisali i,że czasami zdarzy się kurs o którym nie ma co pisać i to dlatego,że trzeba brać kolegów na te inauguracyjne kursy,proszę panów krajoznawców.I tylko pytanie jaki będzie ten rok i gdzie szukać oszczędności ,a gdzie zysków.

j |

i,że warto oszczędności szukać w oszczednej informacji dla tutysów,wtedy zysk garantowany

Venkatesh |

MechanismAcetyl-L-carnitine is an acetylated dvrveatiie of the amino acid L-carnitine; it possesses both superior bioavailability and unique properties over the basal L-carnitine molecule. Acetyl-L-carnitine exhibits an array of properties from increased stamina to the donation of its acetyl molecule in the brain to create acetyl-choline a powerful neurotransmitter indicated in memory function and learning. Recent research has also suggested acetyl-L-carnitine may be a powerful life-extension drug revitalizing mitochondrial energy production via oxidative phosphorylation resulting in increased ATP levels (a key energy source in the body)Uses So what can Acetyl-L-carnitine do for you?Increases average life-span and reinvigorates seniors.Increases brain acetyl-choline and thus improves memory and learning

Dodaj komentarz

Oświadczenie Użytkownika

Wysyłając formularz przyciskiem "Wyślij komentarz" oświadczam, że zapoznałem się z regulaminem serwisu www.horyniec.net dostępnym pod adresem www.horyniec.net/regulamin.html